Geoblog.pl    triodorio    Podróże    Latin America / Ameryka Łacińska    Boskie Buenos Aires/Divine Buenos Aires

Boskie Buenos Aires/Divine Buenos Aires

Argentyna
Argentyna, Buenos Aires

Boskie Buenos Aires tak spiewala Kora( nie ty Korka) jest naprawde boskie. Jestemy na dworcu. Dowiadujemy sie odrazu o autobusach, ktore wykorzystamy w dalszej czesci podrozy. Ziuta dzwoni do Lukasa, u kotrego bedziemy spac. Wytlumaczyl nam jak mamy dojechac. Jestemy u niego okolo 2. Piekny rozowy dom. Dzielnica znowu z serii posh. Ziuta wiedziala co wybiera. Bezpieczna i bardzo przyjemna.Olbrzymi dom z patio posrodku 2 tarasami. Hamakiem i pelno roslinnosci. Dostajemy swoj pokoj. A Lukas to mily grzeczny i bardzo sympatyczny gosc -uno. Due-przystojny. Jest aktorem ale nie pracuje w swoim zawodzie ma swoja agencje podrozy. Nie moglysmy trafic lepiej. Zaplanowal wieczor u siebie. Wbieramy sie na zakupy i male ogladanie miasta. Pieczemy dzis polskie jadlo z produktow argentynskich. Zapiekanka. Mniam. Lukas zaprosil kolegow....jeden jest muzykiem tratata. Ma przyniesc gitare. Mamy wino argentynskie dobra muzyke i zapiekanke. Bardzo dobry poczatek jak na Buenos.

*********************************************************************
Buenos here we are!!! easy start. After we got to the bus station Ewelina called Lukas, our new couchsurfing host. Lukas is great, we couldn't find a better person. he's got amazing pink house;) we even got our own bedroom, but the most important thing is that we feel here like at home. Lukas is also traveller, he has his own travel agency (www.tangol.com). He has seen most of the world - we couldn't imagine better host!!!! so...we are cooking polish meal to say a little thank you:) Then a few of his friends are coming, there is good music, great wine....perfect evening. Have we already said that we loved Buenos? ;)

Wiesia
Wiesia - 2008-09-26 08:22
Coz, nic dodac, nic ujac :)) REWELACJA!!! Czekam na zdjecia (rozowego domu szczegolnie - ciekawe, czy jest podobny do tego w Derry :))) ). Pozdrawiam z dzis nagle badzo slonecznego Krakowa!

Ohnorat
Ohnorat - 2008-09-26 08:49
Dobrze Was znow czytac, wszytskie na Przemyslowej ( bardzo pozdrawiamy!!!! )zaparcie sledzimy Wasze wojaze i bardzo nas cieszy kazda informacja a w szczegolnosci zdjecia przrodnicze z ciekawa brazylijska roslinnoscia ;) u nas słonce na dodatek piatek i jakos cieplej na duszy. sciskam wszytskie razem wziete, natomiast szwestre wiadomo naszczegolniej muaaa!!

Olgierd
Olgierd - 2008-09-26 10:25
Cześć dziewczyny, wypas pomysł na taką wycieczkę i jeszcze te updejty- extra. Dużo zwiedzajcie i jeszcze więcej wypoczywajcie na plażach w słońcu- w Rzeszowie po 2 tygodniach deszczu widać pierwsze promyki ufff. P.S. super zdjęcia robicie !!!

Briku
Briku - 2008-09-26 13:04
na prawdę imponujące... pozdrawiam :)

eoghan
eoghan - 2008-09-26 13:34
dzien dobry ewedotchkarate.
hi losers, hope you's are having a nice time. ireland is sunny, i think it must be broken, i have made a formal complaint and we have all been signing a petition to demand MORE RAIN AND DARKNESS, but for now we must 'tolerate' this horrific weather. the photo's look amazing, its seems like a real pretty place. more posts po angielsku losers!!!!!

dzax
dzax - 2008-09-26 13:40
wy to jestscie szczesciary,czytajam i nie wierze i nie moge sobie wyobrazic NO I ZDJECIA ZDJECIA CZEKAM NA ZDJECIA, juz w seagate o was rozmawiaja hahahahahaha wiec dawac zdjecia niektórzy żyją wasza podrózą POZDRO DZIEWCZETA

Korka
Korka - 2008-09-26 18:45
Czytam i nucę Boskie Buenos:))to, co opisujecie znam jedynie z książęk, niesamowite!!Ziutka-wczoraj zamknęłam sesję!!szkoda, że nie wcześniej to bawiłabym się z wami.3-majcie się dziewczyny!

Panna Anna
Panna Anna - 2008-09-26 22:03
Ja pierdziu!!!! Dopiero teraz mialam okazje przysiasc i poczytac. I co? I zazdrosc mnie zzera od stop po czubek glowy! Ehhhh... bylo sie bawic i imprezowac zamiast kase odkladac?! A niech mnie, bad shite! No dzieweczki tak trzymac. Bawcie sie na calego i obzerajcie:) I piszcie, piszcie, piszcie! Caluje Trio potrojnie :*:*:*

Piter (Hirek)
Piter (Hirek) - 2008-09-27 08:33
wino gitara i spiew do białego rana.... super wyprawa, zazdroszcze troche, mimo, że to nie ładnie. No ale nikt nikomu nie broni jechac... sprzedam auto i lodówke i pojde po 2 bilety, do dalekich krajów..... heheheh no może nie tak do konca Cejrowski nie jestem. Powodzenia dziewczyny i dajcie czadu.

kinga t.
kinga t. - 2008-09-27 16:35
Bu bu bu...ja tu rycze i gryze paznokcie z zazdrości...teraz to już przeszlam na penicylinkę. Mówiłam wam ,ze 3 razy w tym miesiącu straciłam głos? ta...zastanawiam sie nad zmiana...jak na razie to siedze z rodzinką...Takie cieplo od Was bije...piszcie wiecej...czekam z niecierpliwością...ps. ja chyba napad na bank zrobie i przyłącze sie do was kiedyś :) oglądałam fajny film islandzki Noi Albinoi super.

Madzia
Madzia - 2009-01-18 17:36
I co jest takiego niezwyklego w Buenos, bo jakos z waszego opisu tego nie widac...

triodorio
DorotaEwelinaDośka DEDy